fbpx

Nowa Lewica

image_intro_alt

Przyłącz się do Nowej Lewicy

Członkiem partii może zostać obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, który ukończył 18 lat, korzysta z pełni praw obywatelskich, złożył pisemną deklarację członkowską w dowolnym kole, uiścił opłatę wpisową, uzyskał pisemną rekomendację od co najmniej jednego członka Nowej Lewicy, należącego od 2 lat do partii, jako osoby wprowadzającej.

Jednocześnie członek Nowej Lewicy nie może należeć do innej partii politycznej, działać na jej rzecz albo kandydować do organów władzy publicznej z listy wyborczej innej niż lista wyborcza Nowej Lewicy, chyba że na kandydowanie wyrazi zgodę rada właściwego szczebla.

Członkowie partii w swoim postępowaniu kierują się Kartą zasad etycznych Nowej Lewicy.

O przyjęciu do partii decyduje koło, w drodze uchwały podjętej w obecności zainteresowanego, nie później niż 3 miesiące od dnia złożenia deklaracji. Uchwałę przekazuje się niezwłocznie do Zarządu Powiatowego. Potwierdzeniem przynależności do partii jest legitymacja partyjna.

Bardziej szczegółowe procedury przystępowania do Nowej Lewicy określa Statut partii.

JUŻ DZIŚ WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ KONTAKTOWY - zrób pierwszy krok do wstąpienia w szeregi Nowej Lewicy.

 
 
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com
 

Pobierz deklarację członkowską Nowej Lewicy

Deklaracja Członkowska - Kolor

Deklaracja Członkowska - Mono

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Nową Lewicę przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Nowej Lewicy w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Nową Lewicę, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2021 Nowa Lewica. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem